a lol, imo oni koji su koristili redvex i ostale jako utjecajne modifikacije će ziher bit pobanani.
Za loadere sam čitao da Blizzard nikad nije ni mario, osim ako su bili uključeni u korištenje zajedno s ostalim hekovima.
Ali da, Blizzard bi ovim sweepovima mogao početi raditi temelj za one izjave "B-net will be safe"
This post was edited by rageofaeon on Nov 5 2008 03:44pm