Quote (Kennoth @ Tue, Nov 4 2008, 08:35pm)
Posalje meni neki likson poruku da ce mi dat 50 fgs za low eni. I kazem ja njemu gn, udje on, dogovorimo mi spirit i eni za 30 fg. No fora je u tom sto lik ima jedan gold. I pitam ja njega, kak ces platit? On kaze, da ima prijatelja. Mos mislit. Pitam ja njega da pozovem mediatora? On kaze ne. Onda ja njemu, reci mi ime prijatelja i ja cu ti vjerovat. Onda on kaze da je negdje i da nemoze primat poruke il tak nest. Onda sam izaso. Inace stvari nisu skupe ni nist, al zasto bi osto bez njih ako ne moram.
Koji scamer omfg.
kako ja obozavan takve! treba im haknit account ili nesto smijesno! pa nek se srami samo takvi se najcesce ne srame! STA UCINIT! Svaka cast da nisi nasjeo...