Quote (ivangozu @ Mon, Nov 3 2008, 10:41am)
ja san se gusia dok san njih gleda

a ovi nasa noobare ^^
nasi su dosadni full
ovi se ubijaju, muce i trgaju da bi prosli kroz rupu
najjace kad im daju rupu u obliku slova X i lik se zaleti i da ce skocit kroz to rasirenih ruku i nogu
ili im daju da skoce kroz krug na visini metar i po a krug promjera cirka pol metra xD!
ipak se trude....xD!