Reko sam ja da sam stari igrac
Je, to sam ja, ali sad je hammer samo mula jer sam mu sjebo statse, pa sam napravio novog, al ima odonda puno vremena, mozda se sjecas chara Ante_Gotovina.
Sad sam nafarmo kljuceva da prodam na forumu (uz neke iteme), al djabe mi kad thread ode u roku od minute pet stranica. Da, sjecam se acca Iko

Jel igras lader ili non lader? Meni se nije dalo opet isponova, jer sam imo dobrog hamera da farmam.
EDIT:
Quote
dobro dobro, ja slusam korn too
A super. Ja sam hardcore fan :=)
This post was edited by Kennoth on Nov 2 2008 03:11pm