d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Mafijaski Atentati > Yap
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 23 2008 12:58pm
mafija se sve vise infiltriara u sve dijelove drustva ..... svaki dan nam pokazuju da su jaci od drzavnih aparata... najnovije ubojstvo ive pukanica... ne da me iznenadilo nego zaprepastilo .... hrvatska mafijo stvarno imate muda smile.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Oct 23 2008 01:09pm
Zapravo ne znam nista o mafiji.
Ivo Pukanic je cudan tip bio, nije se cinio bas previse iskren... a opet ubilo ga.
Sada ce bit tjedan dana natjeravanja po novinama, i svi ce zaboravit.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 23 2008 01:14pm
Quote (Kacavida @ Thu, Oct 23 2008, 07:09pm)
Zapravo ne znam nista o mafiji.
Ivo Pukanic je cudan tip bio, nije se cinio bas previse iskren... a opet ubilo ga.
Sada ce bit tjedan dana natjeravanja po novinama, i svi ce zaboravit.


zna je previse meni se cini.... a to je istina da ce bit tjedan dana po novinama , vjestima i opet nikom nista..

Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 23 2008 01:18pm
Pukanić je bija mafijaš i završija je ka mafijaš.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 23 2008 01:23pm
Quote (nugard @ Thu, Oct 23 2008, 07:18pm)
Pukanić je bija mafijaš i završija je ka mafijaš.


bas bi volija znat detalje

Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 23 2008 01:35pm
Drzava je siromasna a najlaksi izlaz iz siromastva je mafija, a u lijepoj nasoj se to fala bogu isplati.. Policija je korumpirana, mafija je na najvisim pozicijama u drustvu, a kazne su premale...

ono ubojstvo juce il prekjuce je bilo u mom kvartu, ljudi se boje vise hodat po cesti, sve se zna samo niko nista ne poduzima jer im se jebe il ih je strah...

nista od ove drzave dok god neko s mudima ne dode na vlast

Smrtna kazna ftw!!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 23 2008 01:36pm
Quote (cppjole @ Thu, 23 Oct 2008, 21:23)
bas bi volija znat detalje


Čovik koji se hvalija da su mu predsjednik Mesić i Hrvoje Petrač najbolji prijatelji, mora bit primazan svim mastima.

On je jednostavno mafijaški novinar ka šta je momak od ubijene Ivane Hodak onaj Pavasović mafijaški odvjetnik.

Uz to još je mnogima zagorčava život sa izmišljotinama kroz Nacional.

Nekom je prikipilo.

Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 23 2008 01:40pm
Quote (nugard @ Thu, 23 Oct 2008, 19:36)
Čovik koji se hvalija da su mu predsjednik Mesić i Hrvoje Petrač najbolji prijatelji, mora bit primazan svim mastima.

On je jednostavno mafijaški novinar ka šta je momak od ubijene Ivane Hodak onaj Pavasović mafijaški odvjetnik.

Uz to još je mnogima zagorčava život sa izmišljotinama kroz Nacional.

Nekom je prikipilo.


u potpunosti se slažem hail.gif thumbsup.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Oct 23 2008 01:47pm
stvarno ne znam nista o njemu osim da nije sasvim svoj bio... iznenadilo me ovo, a i ako je bio mafijaš ne iznenađuje me...
gledam sad otvoreno.. dobro je lik reko.. previse je srao i na kraju kad je bila istina nisu mu vjerovali...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Oct 23 2008 01:48pm
nije dobro znat previse
Go Back To Hrvatski Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll