☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Hrvatski
> Eee
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 381
Replies: 8
Track Topic
Lspr
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold
:
22.46
#1
Oct 16 2008 03:52am
Jel se ikom igra runescape s menom ja vec dugo igra jako dobra igra na www.runescape.com
s 6 dolara misecno mozete placat members da imate vise mogucnosti stvarno je zabavno
I oni koji igraju travian molim vas nastavite do 75populaciuje.
P4jo
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
41.72
#2
Oct 16 2008 04:51am
travian sta sam kod 72 ili 66 populacije nedami se vise igrat .. . ako oces dat cu ti ^^
Goddus
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold
:
0.00
#3
Oct 16 2008 05:35am
ne daju mi se pare za IGRANJE
Alone
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold
:
8.00
Warn: 30%
#4
Oct 16 2008 07:13am
Quote (Goddus @ Thu, Oct 16 2008, 11:35am)
ne daju mi se pare za IGRANJE
slazem se,,,
Brane
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold
:
790.99
#5
Oct 16 2008 07:17am
Quote (Usc_abaddon @ Thu, Oct 16 2008, 10:51am)
travian sta sam kod 72 ili 66 populacije nedami se vise igrat .. . ako oces dat cu ti ^^
pa igraj jos do 75 bar s tim koji je 72 to ti je 5 min ces potrosit da on dobije golda
Lspr
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold
:
22.46
#6
Oct 16 2008 01:59pm
Quote (Usc_abaddon @ Thu, Oct 16 2008, 10:51am)
travian sta sam kod 72 ili 66 populacije nedami se vise igrat .. . ako oces dat cu ti ^^
aj pmaj mi plz.
miso8
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold
:
336.02
#7
Oct 17 2008 06:30am
ja sam prije igro RS, dopizdilo, nisam bio member jer nenamjeravam placat da igram igru koja se polako rusi, uskoro je vise niko nece igrat jer daju sranje patcheve i neda se vise scammat.....
acc: mislav8 i pure mage: zippac
btw, kolko se ja sjecam placa se 5$
This post was edited by miso8 on Oct 17 2008 06:32am
bahamontik
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold
:
7,557.95
#8
Oct 17 2008 10:01am
da malo je cudno placat travian...ili neku od tih ruku na srce zanimljivih ali jako debilnih igara...(ko se javlja molim te,jedine dvi igre koje sam igrao su diablo i championship manager)...barem su besplatne hihihihi
Rakshasas(KD)
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold
:
83,279.00
#9
Oct 17 2008 10:46am
Em sto su zaraza, em sto ti to sigurno novce ne donosi doma, trose vrime, inteligencija papa... pa jos da ih i placan lol.. i ovo sto san navea mi je previse
Go Back To
Hrvatski
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact