Quote (Cheso @ Tue, Oct 14 2008, 04:54pm)
nije nam bolje, samo je percepcija prosirena i nekad vidimo stvari koje nebismo vidjeli bez ove ljekovite biljke.
pritom ne mislim na halucionacije nego na drugu tocku gledalista recimo : kad se napusis uvidis svoje greske koje si radio
dok nisi bio napusen.. nekad si mislis kako sam mogo biti takav idiot... otvori oci kako bi se reklo
fajn.
a šta je s ponavljanjem grešaka?
dakle, čemu služi analiza počinjene greške ako opet ponavljaš te iste greške?
btw, ne trebam nikakve preparate da bi shavtija, di, kad, kako, zašto i koliko san pogrišija.