d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sad Ti Budi Pametan > Shvatio Sam
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 14 2008 06:21am
glavni aktor na ovome forumu je Leona...to ka neka pica dobra a??? pa kad svaki post pocima s imenom Leona...eto




Bolje da sam 'ladna govna jeo
nego sto sam tebe Leona sreo
svo ti mleko pokipi po ploci
u sta gledas, hebem te u oci

Moja Leona corava i gluva
nasta lici da te Bog sacuva
nisam pijan da se zenim trebo
trezan vidim kako sa nahebo

Bolje da sam na tvrd K'rac seo
nego sto sam s' tobom 'leba jeo
bolesna si, kazes da se vadis
sto po kuci bas nista ne radis

Bolje da sam svoj bubreg prodao
nego sto sam s' tobom izdrzao
tuci cu te dok te ne oderem
i na grob ti se slatko poserem



Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Oct 14 2008 06:33am
yo yo
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 14 2008 06:45am
That's great man. What is that suppose to mean exactly, besides the obvious?
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 14 2008 07:55am
ajd kad vec nosis slike Santiaga Segure dodaj jos koji komentar u njegovom stilu!!! ne mora bit na spanjolskom!! Atleeeeti...Atleeeti!!! Gibraltar nas ili niciji....booooom
koji genijalni filmovi...zar ne mislite stvarno da se puno prica o Leoni?? pa zato sam ja i otvorio ovaj topic..
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 14 2008 08:09am
Quote (bahamontik @ Tue, 14 Oct 2008, 15:55)
Gibraltar nas ili niciji


laugh.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 14 2008 08:48am
fala ti na prekrasnoj pismici wub.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 14 2008 08:55am
Super da znan kako necu dite nazvat biggrin.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 14 2008 09:29am
Quote (bahamontik @ Tue, 14 Oct 2008, 15:55)
ajd kad vec nosis slike Santiaga Segure dodaj jos koji komentar u njegovom stilu!!! ne mora bit na spanjolskom!! Atleeeeti...Atleeeti!!! Gibraltar nas ili niciji....booooom
koji genijalni filmovi...zar ne mislite stvarno da se puno prica o Leoni?? pa zato sam ja i otvorio ovaj topic..


tebe nesto muci
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 14 2008 09:37am
Quote (Titan_st @ Tue, Oct 14 2008, 03:29pm)
tebe nesto muci


bice probavni problemi... gadno lol :roll:
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 14 2008 10:43am
hm, i ovi post je de facto počeo s imenom leona, zar ne?

moran priznat da nisan pristalica poetike, a kad je još u njoj zastupljena negacija onda još i manje....

aj, kad si več spomenija "početak", onda reci di je to.
u negaciji sigurno nije...
Go Back To Hrvatski Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll