Quote (bahamontik @ Tue, 14 Oct 2008, 15:55)
ajd kad vec nosis slike Santiaga Segure dodaj jos koji komentar u njegovom stilu!!! ne mora bit na spanjolskom!! Atleeeeti...Atleeeti!!! Gibraltar nas ili niciji....booooom
koji genijalni filmovi...zar ne mislite stvarno da se puno prica o Leoni?? pa zato sam ja i otvorio ovaj topic..
tebe nesto muci