Quote (Tim_lopovaMIKI @ Thu, Oct 9 2008, 08:39pm)
Apeliram na to da to većina nisu njegovi postovi .....
da ajde napisi sad to ljepo i na engleskom.... u picku materinu
editiraj to u ime bez brojke mjesto slova a i acc napisi kao korisnicki racun ili nesto
ostavio sam mu taj aknt sa tri tisuce petsto postova
This post was edited by m4tej on Oct 9 2008 02:43pm