Quote (Dalmos @ Thu, Oct 9 2008, 10:59am)
Prenocili smo u Saliju, Dugi otok. Danas cemo Mali Losinj ili Susak, jos nismo sasvim odlucili. Vrime je fantasticno, jedino je krivi vitar, maestral ali malo vuce na tramuntanu pa nam je ravno u provu.
ajde sreno i dobar vjetar da ti duva =)))
prespavajte na susku... pro otok

hehe
ajde uzivajte (bar neko moze ja moram u skolu)