Quote (Tim_lopovaMIKI @ Wed, Oct 8 2008, 11:54am)
ti si fakat glup ili šta
tko je nesius na ovom forumu?? damn 
a ono fakat da sam ja glup nisam . al ti jesi dok ne skuzis da te zajebavam . i sta nikad nisam prico s nesiusom i trebo bi znat ko je to ? ofc da sam ga vidio na forumu , spama ko i ti i leona i neznam vise tko sve ne zbog vas ce ovaj podforum nestati jednog dana