od danas sam sluzbeno "GAY" oliti topli brat , pedercina ili whatever you feel like callin me
razlog? topic od miki ..... recen ja sebi iden bas vidit sta je to curama "ROMANTICNO" i jos se prislin da pogledan do kraja.... a bog te jebo......
ako je to romantika ja se odricen romantike i zenskog spola
hvala miki otkrila si mi ko san zapravo :)
disscuss