d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Savjeti što Učiniti Kad Vas Zaustavi Policija > Lom Nad Lomovima
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 06:28am
Savjeti što činiti kada vas zaustavi policija

1. Ako policajac priča s tobom pretvaraj se da si gluh
2. Pitaj ga možeš li vidjeti njegov pištolj.
3. Ako ne da, nego te pita zašto, reci da hoćeš vidjeti da li je veći od tvojega.
4. Rukuj se s njim i stalno ga dodiruj
5. Pitaj ga gdje je dobio takvu ludu odjeću.
6. Pitaj ga da ti posudi svoj kostim.
7. Pitaj ga za ime i prezime i onda ga oslovljavaj samo imenom.
8. Pretvaraj se da si peder i pitaj ga hoće li izaći s tobom.
9. Ako kaže ne, počni plakati.
10. Ako kaže da, prijavi ga nadređenima.

11. Ako te hoće pregledati i kaže da moraš raširiti noge, reci mu da te ne zanima.
12. Reci mu da ti se sviđaju muškarci u uniformi.
13. Potkupi ga slatkišima.
14. Probaj istovremeno s njim reći: Dobra večer gospodine, vozačku i prometnu molim.
15. Ako ti da nešto za potpisati, prvo se počeši po guzici pa onda uzmi njegovu olovku u ruku.
16. Ako ti da kemijsku u ruke, skrivaj je, rastavi i izvadi uložak.
17. Pitaj ga ima li kćerku. Ako da, reci mu da ti je poznato njegovo prezime.
18. Nek ti sve objasni dvaput.
19. Ponovi potiho sve što on kaže.
20. Pričaj sam sa sobom.

21. Probaj mu prodati svoj auto.
22. Pitaj ga, hoće li ti prodati svoj auto.
23. Ako te hoće voditi u policijsku postaju, pitaj možeš li ti sjediti naprijed.
24. Ako moraš sjediti straga, probaj ga pipkati po glavi kroz rešetku.
25. Prije nego krenete provjeri jeste li svi vezani.
26. Brzo uzmi limenku piva i otvori prije nego dođe do tvojega auta.
27. Nek ti pridrži pivo dok tražiš dokumente.
28. Reci mu barem dvaput da prtljažnik ne treba pregledavati.
29. Pitaj ga je li on jedan od Village People i pitaj gdje su ostali.
30. Pitaj ga je li ikad ubio čovjeka.

31. Ako odgovori da, pitaj je li to bilo na poslu.
32. S osmjehom na odlasku mu reci: Pozdravi ženu i moju djecu.
33. Drži gajbu piva na suvozačkom sjedalu, naravno, vezanu.
34. Kad mu pružaš vozačku, uvali unutra mito od 2 lipe.
35. Pitaj ga, ako moraš puhati, hoće li prije dezinficirati svoju zviždaljku.
36. Glumi da ne možeš otkopčati pojas, pa ga zamoli da ti pomogne. Ako on lud to i učini, pa kaže; eto uopće nije bio blokiran, reci da to nije remen na koji si mislio.
36b. Reci da ti se zablokirao volan. Pa ga pitaj jel on zna spojit žice da se upali auto bez ključa i otključa volan.
37. Ako je večer, stavi sunčane naočale. Ak pita da skineš, reci da imaš ružne podočnjake nakon tuluma.
38. Dok kopaš po pretincu, ponudi ga upotrijebljenom pepermint žvakom i pitaj jel treba rabljene baterije za svoju svjetleću lizalicu.
39. U prometnoj drži upakirani prezervativ. Ako pita zašto to, reci da ne ideš u promet bez zaštite.
40. Kad ti se približi, uključi brisač zadnjeg stakla. Ako te traži da isključiš, pitaj ga hoce li ti on onda tjerat muhe s dupeta.

41. Kad te pita imaš li vozačku, pravi se da ne čujes dobro, pa kad se približi da ti ponovi, reci; digresija gospodine, morate pit kvalitetnije vino. Od ovog vam smrdi iz usta na kilometar.
42. Kad vas zaustavi, odmah recite da niste vi i da vas je cinkao pravi krivac.
43. Pitaj kako to da neki policajci imaju bijele rukavice/narukvice i pokrivala za kape, a neki ne drže do higijene i jel to onda kažnjivo?
44. Prvu pomoć izvadi iz kutije i drži u korištenom papirnatom škaniclu iz mesnice.
45. Ako imaš električne podizače stakla, dok ti priča, igraj se njima pa se pohvali: a jeste vidli? Bez ruku! A da samo vidite automatski servo volan!
46. Pitaj ga da ti objasni kad je već tu, kako to, da ti zapinje mjenjač kad hoćeš prebaciti u Reli brzinu?
47. Kad te zaustavi, pitaj jel može samo trenutak pričekati, da se ideš pomokriti.
48. Ne stišavaj glazbu i reci da su novi tapecirungi u vratima zbog novih zvučnika, a ne zbog šverca droge od prošli tjedan.
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Oct 5 2008 06:51am
hahahahaha ovo je n1
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Oct 5 2008 06:57am
Ima tu i korisnih savjeta biggrin.gif


Evo npr. nevezano uz te savjete ali vezano uz policiju..jedna moja dogodovstina

Vracan se je lipo kuci..umoran... nisan nista pija... i preko pravca di nikad nebude policije - kroz "naselje" od 3 kuce dry.gif
Kad ono mase redikul sa onon lizalicon. Vozija san 100 k/mh ( a inace tu proletin 200 al eto kasno je i umoran sa pa ... ).
Stajen ja... i on onda bla bla bla vozili ste 100 kroz naselje...mjeri alkohol ofc...nije nasa nista ofc....
I taman da ce pocet pisat zapisnik kad ono naglo pita : "Nego momak... imas li ti mozda 300 kn ?"
Ja kazen da iman i izvadin iz djepa i dan mu.
On uzme i kaze da je uredu i da mogu ic.
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Ja ga kulturno pozdravin i oden ca.
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

Pouka ove price:

Nema je....recite vi meni blink.gif ..... hmhm....

da ....
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 07:02am
Quote (speedking @ Sun, 5 Oct 2008, 12:57)
Ima tu i korisnih savjeta


Evo npr. nevezano uz te savjete ali vezano uz policiju..jedna moja dogodovstina

Vracan se je lipo kuci..umoran... nisan nista pija... i preko pravca di nikad nebude policije - kroz "naselje" od 3 kuce dry.gif
Kad ono mase redikul sa onon lizalicon. Vozija san 100 k/mh ( a inace tu proletin 200 al eto kasno je i umoran sa pa ... ).
Stajen ja... i on onda bla bla bla vozili ste 100 kroz naselje...mjeri alkohol ofc...nije nasa nista ofc....
I taman da ce pocet pisat zapisnik kad ono naglo pita : "Nego momak... imas li ti mozda 300 kn ?"
Ja kazen da iman i izvadin iz djepa i dan mu.
On uzme i kaze da je uredu i da mogu ic.
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Ja ga kulturno pozdravin i oden ca.
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


Pouka ove price:

Nema je....recite vi meni blink.gif ..... hmhm....

da ....


KORUPŠN KORUPŠN rofl.gif
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Oct 5 2008 07:03am
Quote (speedking @ Sun, Oct 5 2008, 12:57pm)
Ima tu i korisnih savjeta biggrin.gif


Evo npr. nevezano uz te savjete ali vezano uz policiju..jedna moja dogodovstina

Vracan se je lipo kuci..umoran... nisan nista pija... i preko pravca di nikad nebude policije - kroz "naselje" od 3 kuce  dry.gif 
Kad ono mase redikul sa onon lizalicon. Vozija san 100 k/mh ( a inace tu proletin 200 al eto kasno je i umoran sa pa ...  ).
Stajen ja... i on onda bla bla bla vozili ste 100 kroz naselje...mjeri alkohol ofc...nije nasa nista ofc....
I taman da ce pocet pisat zapisnik kad ono naglo pita : "Nego momak... imas li ti mozda 300 kn ?"
Ja kazen da iman i izvadin iz djepa i dan mu.
On uzme i kaze da je uredu i da mogu ic.
blink.gif                                  blink.gif                                      blink.gif                                      blink.gif
Ja ga kulturno pozdravin i oden ca.
blink.gif                                  blink.gif                                      blink.gif                                      blink.gif

Pouka ove price:

Nema je....recite vi meni  blink.gif ..... hmhm....

da ....


eto nisi triba dat tih 300kn nego ga samo prijavit i onda bi bia jos u dobitku.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 08:07am
Quote (speedking @ Sun, Oct 5 2008, 12:57pm)
Ima tu i korisnih savjeta biggrin.gif


Evo npr. nevezano uz te savjete ali vezano uz policiju..jedna moja dogodovstina

Vracan se je lipo kuci..umoran... nisan nista pija... i preko pravca di nikad nebude policije - kroz "naselje" od 3 kuce  dry.gif 
Kad ono mase redikul sa onon lizalicon. Vozija san 100 k/mh ( a inace tu proletin 200 al eto kasno je i umoran sa pa ...  ).
Stajen ja... i on onda bla bla bla vozili ste 100 kroz naselje...mjeri alkohol ofc...nije nasa nista ofc....
I taman da ce pocet pisat zapisnik kad ono naglo pita : "Nego momak... imas li ti mozda 300 kn ?"
Ja kazen da iman i izvadin iz djepa i dan mu.
On uzme i kaze da je uredu i da mogu ic.
blink.gif                                  blink.gif                                      blink.gif                                      blink.gif
Ja ga kulturno pozdravin i oden ca.
blink.gif                                  blink.gif                                      blink.gif                                      blink.gif

Pouka ove price:

Nema je....recite vi meni  blink.gif ..... hmhm....

da ....


trebo si pitat racun =))
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 5 2008 09:52am
niza i gas !
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Oct 5 2008 09:56am
Quote (Titan_st @ Sun, Oct 5 2008, 04:52pm)
niza i gas !


nije nego... niza i gazi !!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 5 2008 09:57am
Quote (speedking @ Sun, 5 Oct 2008, 17:56)
nije nego... niza i gazi !!!!  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Nije nego niza, i pomogocnosti jos 1 niza i gas tongue.gif
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Oct 5 2008 09:58am
Quote (Titan_st @ Sun, Oct 5 2008, 04:57pm)
Nije nego niza, i pomogocnosti jos 1 niza i gas tongue.gif


pa da mi se motor iz auta razleti po cesti ? laugh.gif

This post was edited by speedking on Oct 5 2008 09:59am
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll