Quote (leona @ Sun, Sep 28 2008, 09:14am)
Kad poželiš radit, sidni, pričekaj, vidit ćeš da će te proć.
ahaha voted

ofc

jao

ovaj razakel me uvijek nasmije majke mi =))
dosa sam sa tekme razocaran jer pobijedimo 1:0 panjeve koju su zadnji na ljestvici... happy sam sta gola nisam dobio al opet.......
i sav sam u kurcu i ovaj mi uljepsa dan =))