od frenda stari vozi corssera od 500 i on ce si uzet od 250 sada brijem....
on i stari skupa po sumi prase al zajebano ti je jer crosseri vecinom nemaju svijetla (sta ce mu svijetla kad nije predvidjen za cestu)
pa kad padne mrak i u sumi si najebo si brate =)
nazovi kad si u rijeci da bacimo djir po sk8 parku.... role u sk8 parku ftw =)
sad sam uzeo od K2 neke uzela mi stara za 1400 kn..... bolje od rollerblade govna koje ni nemaju mogucnost grindanja