d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Da Pitam > U Vezi Mini Cross
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Sep 23 2008 12:37pm
Onaj mali mini cross od 49 ccm.... jel ima to ko ovdje jel me zanima kakvo je to jer bi mozda kupio iz zajbancije....zanima me kolka je garancija i jel se kvari.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Sep 23 2008 12:50pm
past ces s njega , slomit ces nogu , nabit ces lakat , izbit ce ti sve zube iz glave ..... i di si onda?
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2008 12:54pm
zas ne uzmes pravi cross od 125 ccm i pici po sumi, jebena zajebancija, ja si namjeravam kupit jedan za iducu sezonu

This post was edited by Legna on Sep 23 2008 12:55pm
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Sep 23 2008 01:14pm
nemoj kupovat takve gluposti nego kupi lipo kako je legna reka ...neki od 125 ccm ili od 250 ccm jos bolje ..i onda pici po sumi biggrin.gif

This post was edited by speedking on Sep 23 2008 01:14pm
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2008 01:22pm
Quote (Legna @ Tue, Sep 23 2008, 06:54pm)
zas ne uzmes pravi cross od 125 ccm i pici po sumi, jebena zajebancija, ja si namjeravam kupit jedan za iducu sezonu


sezonu cega
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Sep 23 2008 01:30pm
Quote (ivangozu @ Tue, Sep 23 2008, 08:22pm)
sezonu cega


lova na tuljane
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2008 01:36pm
Quote (speedking @ Tue, Sep 23 2008, 07:30pm)
lova na tuljane


zovi kad budes isa i ja cu
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Sep 23 2008 02:06pm
netreba mi pravi cross jer idem za polagat vozacki...imat cu auto pa kaj ce mi onda crosser...ovo mi je sam za zajebanciju....da si ne kupujem novi bicikl jer mi je ovaj u redu a i onako rolam tak da.....(nisam gay da rolam ko pickica nego grandam i na fun box radim pizdarije da ne bi mislili da sam neki gay) biggrin.gif
P.S. jel ima ko to da znam jel se to govno kvari i kak je to...frend je to nabavio i danas sam iso 75 km/h sa tim i jeben je osjecaj...nikad neznas kad ces poginut biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2008 02:35pm
Quote (t0nc3k @ Tue, 23 Sep 2008, 21:06)
da si ne kupujem novi bicikl jer mi je ovaj u redu a i onako rolam tak da.....(nisam gay da rolam ko pickica nego grandam i na fun box radim pizdarije da ne bi mislili da sam neki gay) biggrin.gif


hm.
still gay? unsure.gif

This post was edited by eddy_hc on Sep 23 2008 02:36pm
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 23 2008 04:07pm
od frenda stari vozi corssera od 500 i on ce si uzet od 250 sada brijem....
on i stari skupa po sumi prase al zajebano ti je jer crosseri vecinom nemaju svijetla (sta ce mu svijetla kad nije predvidjen za cestu)
pa kad padne mrak i u sumi si najebo si brate =)
nazovi kad si u rijeci da bacimo djir po sk8 parku.... role u sk8 parku ftw =)
sad sam uzeo od K2 neke uzela mi stara za 1400 kn..... bolje od rollerblade govna koje ni nemaju mogucnost grindanja sleep.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll