d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ima Li Itko Starctaft Cd Key > Yap
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Sep 15 2008 06:42am
orginal + broodwar za battle net
mogu dat par (3-4) seta od d2
ili
set za warcraft 3+tft orginal ofc

btw ako nekom triba wow account mogli bi se dogovorit ( na accu je full epic priest 70, mage 64 , warlock 60 , ) ne znan koji je server provjerit cu poslije... moguce zamjene za fgs posto triban ivanu dat neke ef gez
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 15 2008 06:55am
Quote (cppjole @ Mon, Sep 15 2008, 12:42pm)
posto triban ivanu dat neke ef gez


jebote jole poceo vracat dugove
kamo ovaj svijet ide....
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 15 2008 08:28am
Quote (cppjole @ Mon, Sep 15 2008, 12:42pm)
orginal + broodwar za battle net
mogu dat par (3-4) seta od d2
ili
set za warcraft 3+tft orginal ofc

btw ako nekom triba wow account mogli bi se dogovorit ( na accu je full epic priest 70, mage 64 , warlock 60 , ) ne znan koji je server provjerit cu poslije... moguce zamjene za fgs posto triban ivanu dat neke ef gez


pmed
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Sep 15 2008 09:17am
ako ti jos treba javi jer iman frenda koji to igra , a ionao nije mi problem dat 120 kuna za novi ako ces mi dat taj wow acc jer sam bas poceo igrat ...
ako jostrebas PM ME
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Sep 15 2008 09:36am
Quote (The_Outsider @ Mon, Sep 15 2008, 02:28pm)
pmed


ty ty wub.gif



Quote (m4tej @ Mon, Sep 15 2008, 12:55pm)
jebote jole poceo vracat dugove
kamo ovaj svijet ide....


mulac dobit ces dvi iza usiju
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Sep 15 2008 10:02am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, Sep 15 2008, 03:17pm)
ako ti jos treba javi jer iman frenda koji to igra , a ionao nije mi problem dat 120 kuna za novi ako ces mi dat taj wow acc jer sam bas poceo igrat ...
ako jostrebas PM ME


pa necu ti bas za starcraft cd key dat gg wow account premda ga ne igran i mrzin .... to ne znaci da neznan koliko vridi biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Sep 15 2008 12:01pm
Quote (cppjole @ Mon, Sep 15 2008, 04:02pm)
pa necu ti bas za starcraft cd key dat gg wow account premda ga ne igran i mrzin .... to ne znaci da neznan koliko vridi biggrin.gif


aha vid stvarno nisam procito do kraja , aj javi mi za klko fga bis dao taj acc ^^ tongue.gif pm me
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Sep 15 2008 12:58pm
ja i prijatelj smo na informatici instalirali orginal,cd-key je bia nesto tipa
1234-5678-9000-3630 nesto tako
koji brilijatni random kod...

This post was edited by Dlexx on Sep 15 2008 01:03pm
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Sep 15 2008 08:20pm
Starcraft ima samo Original key, expanzija ( Brood War ) nema
Go Back To Hrvatski Topic List
Closed New Topic New Poll