Quote (ivangozu @ Thu, Sep 11 2008, 10:07am)
lol strajka se tako da se u skolu dode u kratkin gacama , pa svaki dan iden tako lol
dickus
vouch =)
ja idem u kariranim plavo-bijelim kupacima do iznad koljena

jednom me ova iz knjigovodstva poslala kod ravnateljice i kaze mi ravnateljica kao jos jednom i da ce me poslat kuci
reko super carice evo mene i sljedeci i dan poslje i svaki dan u istim hlacama samo cekam da me potjeraju doma....