d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > štrajk Kratkih Gaća Danas
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2008 04:07am
lol strajka se tako da se u skolu dode u kratkin gacama , pa svaki dan iden tako lol
dickus
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2008 04:33am
dok sam prosle godine u 4. srednje iso i nama su srali.. al ko da je nas briga sta profesori kazu.. drool.gif

This post was edited by Draganwtf on Sep 11 2008 04:34am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 11 2008 05:42am
eh da mi se vratit u školske dane sad.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2008 06:36am
Quote (The_Outsider @ Thu, Sep 11 2008, 12:42pm)
eh da mi se vratit u školske dane sad.gif


vouch...
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Sep 11 2008 09:08am
Quote (The_Outsider @ Thu, Sep 11 2008, 11:42am)
eh da mi se vratit u školske dane sad.gif


hm, da je neko izbrisat školu...
da, je nema...
hm, mission impossible...
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Sep 11 2008 09:35am
Stoka jedna neradnička... Marš svi u školu!
Najlakše je srat i pit kave na Rivi...

rofl.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2008 09:49am
Quote (nesius @ Thu, Sep 11 2008, 03:35pm)
Stoka jedna neradnička... Marš svi u školu!
Najlakše je srat i pit kave na Rivi...

rofl.gif


pa nego biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Sep 12 2008 12:08pm
Quote (nesius @ Thu, 11 Sep 2008, 15:35)
Stoka jedna neradnička... Marš svi u školu!
Najlakše je srat i pit kave na Rivi...

rofl.gif


Da samo na rivi rofl.gif


Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 12 2008 02:32pm
Quote (ivangozu @ Thu, Sep 11 2008, 10:07am)
lol strajka se tako da se u skolu dode u kratkin gacama , pa svaki dan iden tako lol
dickus


vouch =)
ja idem u kariranim plavo-bijelim kupacima do iznad koljena tongue.gif
jednom me ova iz knjigovodstva poslala kod ravnateljice i kaze mi ravnateljica kao jos jednom i da ce me poslat kuci
reko super carice evo mene i sljedeci i dan poslje i svaki dan u istim hlacama samo cekam da me potjeraju doma....
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2008 03:25pm
Quote (m4tej @ Fri, 12 Sep 2008, 22:32)
vouch =)
ja idem u kariranim plavo-bijelim kupacima do iznad koljena tongue.gif
jednom me ova iz knjigovodstva poslala kod ravnateljice i kaze mi ravnateljica kao jos jednom i da ce me poslat kuci
reko super carice evo mene i sljedeci i dan poslje i svaki dan u istim hlacama samo cekam da me potjeraju doma....


posto si pravo pametan djecko biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll