Quote (nugard @ Tue, Sep 9 2008, 03:15pm)
da, cini se ok, ja sam prvo mislio da ce bit isto ko wow al kazu beta testeri da je skroz drugacije... a vidjet cu, ubijat cu to dok ne izade d3..
Quote (nesius @ Wed, Sep 10 2008, 12:21am)
ništa meso ništa riba, zelenilo(d2) samo šiba...

Btw ipak idem sa dobrima, uso sam u neku premade gg guildu pa tako...
eo neki sklepani klipovi
http://www.youtube.com/watch?v=3h0SswsOsEo&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=sRvL4658bzs&feature=relateda grafika se cini ok, iako beta testerima nisu dali da si povecavaju rezoluciju


