d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Warhammer Online Age Of Reckoning
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2008 07:40am
Igra izlazi za 7-8 dana, kazu da ce bit bolja od svih trenutnih mmorpga (iako su to rekli i za Conana...) al igro sam skoro sve Warhammere do sada i jos ni jedan nisu lose napravili,

ja cu kupit igru cim izade, namjeravam zaigrat sa Destruction, samnom ce ic jos par Rl frendova

Ak jos neko namjerava to zaigrat nek se tu javi pa da se smjestimo na isti server..

Official site
http://www.warhammeronline.com/index.php

Jsp Subforum
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=73&st=0

angel.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 9 2008 08:15am
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Sep 9 2008 05:21pm
ništa meso ništa riba, zelenilo(d2) samo šiba...
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2008 08:38am
Quote (nugard @ Tue, Sep 9 2008, 03:15pm)


da, cini se ok, ja sam prvo mislio da ce bit isto ko wow al kazu beta testeri da je skroz drugacije... a vidjet cu, ubijat cu to dok ne izade d3..

Quote (nesius @ Wed, Sep 10 2008, 12:21am)
ništa meso ništa riba, zelenilo(d2) samo šiba...


tongue.gif


Btw ipak idem sa dobrima, uso sam u neku premade gg guildu pa tako...

eo neki sklepani klipovi

http://www.youtube.com/watch?v=3h0SswsOsEo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=sRvL4658bzs&feature=related

a grafika se cini ok, iako beta testerima nisu dali da si povecavaju rezoluciju




angel.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll