Quote (Usc_abaddon @ Wed, 27 Aug 2008, 15:22)
ja nisam prijavio onaj pusite mi kitu po redu svi
edi je jedini koji prijavljuje tu kolko js znam
i ja bi prije prijavljiva topice sa kineskim naslovima, ali sad eddy drži monopol
ja ni ne stignem report a ono već
close This post was edited by nugard on Aug 27 2008 07:31am