Quote (josipstar @ Mon, Aug 25 2008, 07:37pm)
cek nesto ne kontam... sta bi se sad u ovom topicu tebalo onako bezveze chetat n' stuff?
pa tak nesto
uvijek se zatvaraju topici zbog spammanja i tih sranja
uvijek neko sere da su im zasrali topic spammom (prepoznat cete se

)
ako pogledas uvijek skrenemo sa tema
tu nemamo sta skretat sa tema...
jedan ovak chill topic...