d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > A Jole Bilo Bi Vrime Vise...
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2008 04:16pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20653081&f=46&st=0

reka si 2-3 tjedna il tako nesto prosa je i misec -.-
pma san te kad si ima 0 fg reka si kad skupis
pma san te kad si ima 1000+ nisi odgovoria...
nemoj bit tako jebemu
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 18 2008 04:32pm
"pouka : ne trejdajte s menon ja san trade šupak " i ne posudjivajte mu pogotovo biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 18 2008 06:14pm


Moj Ivane, pobratime mio, u ovoj situaciji ti si Šalom.

Ima nastavak ovog isječka u kojem Šalom pokušava naplatit dug od Matana.

Bolje da ti ne govorim kako je to završilo, zato jer te to čeka pa ćeš i sam vidit.

Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 18 2008 07:07pm
Quote (ivangozu @ Tue, Aug 19 2008, 12:16am)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20653081&f=46&st=0

reka si 2-3 tjedna il tako nesto prosa je i misec -.-
pma san te kad si ima 0 fg reka si kad skupis
pma san te kad si ima 1000+ nisi odgovoria...
nemoj bit tako jebemu


a sto se cudis, meni je duzan 200 vec godinu dana...
ima je 7k fg pa se nije ni sitija pitat..
pa reci onda covice necu ti vratit i bog..

This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 18 2008 07:08pm
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 19 2008 03:31am
i ja sam ti posudio 300 wink.gif
rofl.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2008 06:06am
Quote (nugard @ Tue, 19 Aug 2008, 01:14)
http://www.youtube.com/watch?v=RKaDfAtmVMk

Moj Ivane, pobratime mio, u ovoj situaciji ti si Šalom.

Ima nastavak ovog isječka u kojem Šalom pokušava naplatit dug od Matana.

Bolje da ti ne govorim kako je to završilo, zato jer te to čeka pa ćeš i sam vidit.


ha ha ha.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 19 2008 06:22am
ajde šta sad plačete, eh

nego posudite meni par k fgz,

varati ču van, ka i jole tongue.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 19 2008 07:11am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 19 Aug 2008, 02:07)
a sto se cudis, meni je duzan 200 vec godinu dana...
ima je 7k fg pa se nije ni sitija pitat..
pa reci onda covice necu ti vratit i bog..


aj posudi 200 raks biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 19 2008 09:01am
meni su duzni 1.1k fg... i niko nista hehe..
pa se onda ljudi cude kad nedan.. ma NEDAM
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 19 2008 09:02am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Aug 19 2008, 05:01pm)
meni su duzni 1.1k fg... i niko nista hehe..
pa se onda ljudi cude kad nedan.. ma NEDAM


Ti si Thule
Go Back To Hrvatski Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll