☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Hrvatski
> A Jole Bilo Bi Vrime Vise...
1
2
3
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1382
Replies: 40
Track Topic
ivangozu
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold
:
0.00
#1
Aug 18 2008 04:16pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20653081&f=46&st=0
reka si 2-3 tjedna il tako nesto prosa je i misec -.-
pma san te kad si ima 0 fg reka si kad skupis
pma san te kad si ima 1000+ nisi odgovoria...
nemoj bit tako jebemu
P4jo
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
41.72
#2
Aug 18 2008 04:32pm
"pouka : ne trejdajte s menon ja san trade šupak " i ne posudjivajte mu pogotovo
nugard
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
5,010.00
#3
Aug 18 2008 06:14pm
Moj Ivane, pobratime mio, u ovoj situaciji ti si Šalom.
Ima nastavak ovog isječka u kojem Šalom pokušava naplatit dug od Matana.
Bolje da ti ne govorim kako je to završilo, zato jer te to čeka pa ćeš i sam vidit.
Rakshasas(KD)
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold
:
83,279.00
#4
Aug 18 2008 07:07pm
Quote (ivangozu @ Tue, Aug 19 2008, 12:16am)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20653081&f=46&st=0
reka si 2-3 tjedna il tako nesto prosa je i misec -.-
pma san te kad si ima 0 fg reka si kad skupis
pma san te kad si ima 1000+ nisi odgovoria...
nemoj bit tako jebemu
a sto se cudis, meni je duzan 200 vec godinu dana...
ima je 7k fg pa se nije ni sitija pitat..
pa reci onda covice necu ti vratit i bog..
This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 18 2008 07:08pm
Alone
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold
:
8.00
Warn: 30%
#5
Aug 19 2008 03:31am
i ja sam ti posudio 300
eddy_hc
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold
:
0.00
#6
Aug 19 2008 06:06am
Quote (nugard @ Tue, 19 Aug 2008, 01:14)
http://www.youtube.com/watch?v=RKaDfAtmVMk
Moj Ivane, pobratime mio, u ovoj situaciji ti si Šalom.
Ima nastavak ovog isječka u kojem Šalom pokušava naplatit dug od Matana.
Bolje da ti ne govorim kako je to završilo, zato jer te to čeka pa ćeš i sam vidit.
ha ha ha.
Dr_Feelgood
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold
:
8,707.00
#7
Aug 19 2008 06:22am
ajde šta sad plačete, eh
nego posudite meni par k fgz,
varati ču van, ka i jole
Razakel
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold
:
20.00
#8
Aug 19 2008 07:11am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 19 Aug 2008, 02:07)
a sto se cudis, meni je duzan 200 vec godinu dana...
ima je 7k fg pa se nije ni sitija pitat..
pa reci onda covice necu ti vratit i bog..
aj posudi 200 raks
Rakshasas(KD)
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold
:
83,279.00
#9
Aug 19 2008 09:01am
meni su duzni 1.1k fg... i niko nista hehe..
pa se onda ljudi cude kad nedan.. ma NEDAM
Elfen Lied
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold
:
13.37
#10
Aug 19 2008 09:02am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Aug 19 2008, 05:01pm)
meni su duzni 1.1k fg... i niko nista hehe..
pa se onda ljudi cude kad nedan.. ma NEDAM
Ti si Thule
Go Back To
Hrvatski
Topic List
1
2
3
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact