d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Crnjaci > Yap
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 12 2008 01:13pm
ima li ko za brs nesto mi se igra .... ja cu tele ofC

euhcl ofc
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2008 07:25am
ele dru ofc.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 13 2008 08:03am
Quote (eddy_hc @ Wed, Aug 13 2008, 01:25pm)
ele dru ofc.


daltonist?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2008 08:26am
Quote (Usc_abaddon @ Wed, 13 Aug 2008, 15:03)
daltonist?


sc nl?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 13 2008 08:47am
Quote (eddy_hc @ Wed, Aug 13 2008, 02:26pm)
sc nl?


ofc wink.gif
muke tebi doc i napravit spirita, infy, insight, forty i to...
ja mogu sanjat da si to napravim wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 13 2008 08:47am
Quote (eddy_hc @ Wed, 13 Aug 2008, 16:26)
sc nl?

laugh.gif


Igrat softcore, je zanimljivo ka i gledat prijateljske utakmice u nogometu.

Igrat nonladder je isto ka i da gledaš snimke sa europskog prvenstva u Portugalu (2004) dok na televiziji imaš prijenos uživo iz Švicarske i Austrije (2008).

Igrat softcore nonladder je zanimljivo kao i gledanje snimaka prijateljskih utakmica odigranih prije par godina.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 13 2008 08:49am
Quote (nugard @ Wed, Aug 13 2008, 02:47pm)
laugh.gif


Igrat softcore, je zanimljivo ka i gledat prijateljske utakmice u nogometu.

Igrat nonladder je isto ka i da gledaš snimke sa europskog prvenstva u Portugalu (2004) dok na televiziji imaš prijenos uživo iz Švicarske i Austrije (2008).

Igrat softcore nonladder je zanimljivo kao i gledanje snimaka prijateljskih utakmica odigranih prije par godina.


igram jer su mi tamo svi frendovi
igram to jer mi nije gust napravit spirit kad mi se sprdi nego cu se ipak malo potrudit da nabavim ikakav spirit
igram jer mi je spica i ima manje ljudi sta znaci manje idiota
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 13 2008 08:56am
Quote (Usc_abaddon @ Wed, 13 Aug 2008, 16:49)
igram jer su mi tamo svi frendovi
igram to jer mi nije gust napravit spirit kad mi se sprdi nego cu se ipak malo potrudit da nabavim ikakav spirit
igram jer mi je spica i ima manje ljudi sta znaci manje idiota


Skupo je na sc nl, ber runa skoro pa 1 forum gold. Tko zna koliko je Spirit?! Uff...
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 13 2008 09:31am
Quote (nugard @ Wed, Aug 13 2008, 02:56pm)
Skupo je na sc nl, ber runa skoro pa 1 forum gold. Tko zna koliko je Spirit?! Uff...


ber je 4 fg ne 1 , a spirit perf je oko 30 fg biggrin.gif
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 13 2008 09:53am
Quote (nugard @ Wed, Aug 13 2008, 04:47pm)
laugh.gif


Igrat softcore, je zanimljivo ka i gledat prijateljske utakmice u nogometu.

Igrat nonladder je isto ka i da gledaš snimke sa europskog prvenstva u Portugalu (2004) dok na televiziji imaš prijenos uživo iz Švicarske i Austrije (2008).

Igrat softcore nonladder je zanimljivo kao i gledanje snimaka prijateljskih utakmica odigranih prije par godina.



gg
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll