d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Srpski Subforum
1238Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 7 2008 05:55pm
Evo se i srbi organiziraju da naprave vlastiti subforum

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21766980&f=258&st=0

Glasa sam Yes čisto iz praktičnog razloga, a to je da ne dolaze vamo spamat sa veliko srpskim idejama..

Nije nam bilo dobro zajedno u državi, pa smo se razdvojili.. tako triba i sa subforumom.

Neka imaju svoj, pa nek tamo kakaju.

A mi imamo viška spamera i bez srba..

This post was edited by nugard on Aug 7 2008 05:56pm
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 7 2008 06:23pm
Pa aj onih par sto je pisalo je cak i pisalo nesto pametno ( izuzev onih par topica tipa: srbijaaaaaa) itd...

I ja san glasa yes

This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 7 2008 06:23pm
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 7 2008 07:18pm
Quote (nugard @ Thu, Aug 7 2008, 11:55pm)
Evo se i srbi organiziraju da naprave vlastiti subforum

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21766980&f=258&st=0

Glasa sam Yes čisto iz praktičnog razloga, a to je da ne dolaze vamo spamat sa veliko srpskim idejama..

Nije nam bilo dobro zajedno u državi, pa smo se razdvojili.. tako triba i sa subforumom.

Neka imaju svoj, pa nek tamo kakaju.

A mi imamo viška spamera i bez srba..


yel si to odnosi na mene da sam spammer sad.gif ?
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Aug 7 2008 08:53pm
pod nadodaj tongue.gif

Quote
Trgovac: Scammer


8.APKAH

zbog ovakvih necu da zborim... znam da necu dobit warn i to me nimalo ne jebe jer sam pijan i vise necu pit... al nemoz mi doc srat s arckanom...

Quote
pa nisam ja skammer sad.gif


pa nisam ni ja tongue.gif i ak me imalo znas; znas da spdam wink.gif

This post was edited by sid_hr on Aug 7 2008 09:00pm
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 7 2008 08:57pm
Quote (sid_hr @ Fri, Aug 8 2008, 02:53am)
pod nadodaj tongue.gif


pa nisam ja skammer sad.gif
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Aug 8 2008 04:22am
Quote (nugard @ Thu, Aug 7 2008, 11:55pm)

A mi imamo viška spamera i bez srba..


moj razlog za yes njihovom forumu
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2008 07:02am
OCEMO BOSANSKI SUB FORUM!
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 8 2008 07:04am
Quote (Draganwtf @ Fri, Aug 8 2008, 01:02pm)
OCEMO BOSANSKI SUB FORUM!


biggrin.gif
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2008 07:09am
Quote (nugard @ Fri, 8 Aug 2008, 00:55)
Evo se i srbi organiziraju da naprave vlastiti subforum

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21766980&f=258&st=0

Glasa sam Yes čisto iz praktičnog razloga, a to je da ne dolaze vamo spamat sa veliko srpskim idejama..

Nije nam bilo dobro zajedno u državi, pa smo se razdvojili.. tako triba i sa subforumom.

Neka imaju svoj, pa nek tamo kakaju.

A mi imamo viška spamera i bez srba..


a i ti .. prije smo bili u istoj drzavi a sad se ne moze ni na istom dijelu foruma??

bangin.gif uglyhammer.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif

idi baci se sa Zagrepcanke!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 8 2008 07:24am
Quote (Draganwtf @ Fri, 8 Aug 2008, 15:09)
a i ti .. prije smo bili u istoj drzavi a sad se ne moze ni na istom dijelu foruma??

bangin.gif  uglyhammer.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

idi baci se sa Zagrepcanke!


Predloži u site suggestion bosanski subforum, ja cu glasat Yes. I suzdrži se sa tim porukama.
Go Back To Hrvatski Topic List
1238Next
Closed New Topic New Poll