d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dark Orbit > Igra Tko ?
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 7 2008 05:05pm
Ako ne, neka dodje, strava je igra za ubit vrime..
Aj aj ko oce nek se javi biggrin.gif I nije ka ogame i te cekaj pola dana igre..real time je, ali browser
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 7 2008 05:39pm
ajde lipo uči strane jezike, dok bauljaš po recepciji!!!!!!!!!
a ne visiš na kompu....

igram pleju po cili dan
oči su mi četvrtaste ka ekran!!!!
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 7 2008 05:50pm
pleju?
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Aug 7 2008 08:51pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, 8 Aug 2008, 01:50)
pleju?


link majkojebac...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 7 2008 09:06pm
Quote (sid_hr @ Fri, Aug 8 2008, 04:51am)
link majkojebac...


a upisi u google, prvi ti je link

al malo me iznervirala igra, jer ti ulete u galaksiju face i nedaju ti mira i nemos se maknit iz baze... pila

This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 7 2008 09:12pm
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 8 2008 10:45am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Aug 8 2008, 03:06am)
a upisi u google, prvi ti je link

al malo me iznervirala igra, jer ti ulete u galaksiju face i nedaju ti mira i nemos se maknit iz baze... pila


iscrnjacilo te u roku 1 dana na toj igri .... gg as si
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 8 2008 12:36pm
Quote (cppjole @ Fri, Aug 8 2008, 06:45pm)
iscrnjacilo te u roku 1 dana na toj igri .... gg as si


Ma ok je te sve zamisljeno samo je malo debilno...

A razlog ti ja ka na svim ti browser igrama sta sa pravim parama mos kupit bolje stvari koje inace ako ne platis nemos, znaci plati pa se rugaj.. a na to nisan spa da jos i placan sranja koja cu igrat 5 dana
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 01:45pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Aug 8 2008, 06:36pm)
Ma ok je te sve zamisljeno samo je malo debilno...

A razlog ti ja ka na svim ti browser igrama sta sa pravim parama mos kupit bolje stvari koje inace ako ne platis nemos, znaci plati pa se rugaj.. a na to nisan spa da jos i placan sranja koja cu igrat 5 dana


ma daj, skini se tog k**** dođi vamo, omg,
ništa mi ne pada kad nema tebe....
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll