Quote (t0nc3k @ Wed, Aug 6 2008, 02:39pm)
Ovaj je forum zamisljen za pricanje, razmjenu infromacija i pomaganje u vezi igrice...a ne za vrijedanje i omalovazavanje.....najbolje mi je kad mi se javljaju likovi koji su scammeri ili imaju 2-100 fg koji nemaju pojma o nicemu nego govore krive informacije...ako neznas suti i bok....onda oni koji pisu da za druge osobe da su scammeri a neznaju da je ta osoba scammer...osobe koje se zajebavaju na racun drugih itd....
P.S. ovo ne mislim za sve osobe...ima tu i jako dobrih osoba kojima svaka cast...npr. paly koji je mediator...on je meni svaki put pomogao kada mi je trebalo i onda njemu se** neki noob da je on kupio mediator tag....a 99% pomoci na forumu je njegovo, techno_lord koji je ok lik al je naivan, dragan koji mi se cini da je ok lik itd...
šta ti lupetaš?
jesi ti na tabletama?
ako nisi - trebao bi biti....