Quote (sid_hr @ Sat, 2 Aug 2008, 17:34)
a sto je najgore uvijek se javljaju likovi koji su zbrisali iz srbije, ni ne znaju sta se tam dogadja... de molim te prestani provocirat...
Dobro kažeš, takvi su najhrabriji. Zarađuju eure u inozemstvu a veličaju srpsku sramotu na svakom koraku. A za srbiju znaju samo sa televizije.