d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Trebam Malu Pomoc > Nije Vezano Za Fg's :d
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 654
Joined: Jul 22 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 29 2008 04:59am
Ovako vec par dana pokusavam namjestiti sliku tamo kod imena da mi bude slika ... i nikako da naidem kako to napravit pa dali bi mi neko mogo pomoc? biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 29 2008 08:04am
Quote (nugard @ Tue, Jul 29 2008, 11:19am)


i neubacuj [img]lalala[img] nego digni na www.tinypic.com i digni ovo zadnje dole ovaj kao URL..
to ti je najjednostavnije
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 3 2008 03:26am
...Ja bi isto trebala help pa reko da
ne otvaram novu temu
zanima me kako staviti sig
pa ako mi može neko objasniti
Hvala unaprijed... smile.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 3 2008 05:10am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Aug 3 2008, 09:26am)
...Ja bi isto trebala help pa reko da
ne otvaram novu temu
zanima me kako staviti sig
pa ako mi može neko objasniti
Hvala unaprijed... smile.gif


pmas mene i ja ti ga napravim za 50fg wink.gif
ma uglavnom
digni sliku na tinypic.com (sliku koju zelis u signature mora biti maximum 400 x 150 i mora imat 70kb mislim)
kad dignes na tinypic copiraj ono di ti pise [img]lalalal[img]
sad odi na jsp u svoj profil i pise ti tamo "signature" i sastrane kao neka biljeznica tongue.gif
stisni tu biljenicu i paste taj link...
jednostavno ti je...

Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 3 2008 05:16am
[img]link[/img]
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll