Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Aug 3 2008, 09:26am)
...Ja bi isto trebala help pa reko da
ne otvaram novu temu
zanima me kako staviti sig
pa ako mi može neko objasniti
Hvala unaprijed... 
pmas mene i ja ti ga napravim za 50fg

ma uglavnom
digni sliku na tinypic.com (sliku koju zelis u signature mora biti maximum 400 x 150 i mora imat 70kb mislim)
kad dignes na tinypic copiraj ono di ti pise [img]lalalal[img]
sad odi na jsp u svoj profil i pise ti tamo "signature" i sastrane kao neka biljeznica

stisni tu biljenicu i paste taj link...
jednostavno ti je...