Quote (Usc_abaddon @ Mon, 28 Jul 2008, 15:41)
ja sam se vec raspitivo o tome pa mi je neko n nasem subforumu reko da im mogu pusit kurac

isto mi lik nije platioi kolko se sjecam..
ja sam prenio sta su meni rekli na nasem subforumu

To ne čini tvoju tvrdnju manje netočnom nažalost.
Ekipa u glavnom nema volje ni živaca proć sve torure sa dokazima u scammer acusation, ali to ne znači da se ne može.
Manje prostačenja i spama bi ti nekako isto dobro došlo u zadnje vrijeme.