d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Imam Pitanje > U Vezi Ut
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Jul 26 2008 02:10pm
Zanima me ako mi neko nije platio za ut jel ga ja mogu tuzit za to....zato jer neznam jel je dozvoljeno radit ut runove....jel mi mogu sta napravit sa acc ak sam ja to naplacivao...sta svi rade...
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 26 2008 04:35pm
nemos nista
za ut scammanje im nemos nista i sa svim dokazima i 3 put tolko
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 28 2008 06:54am
I opet Usc_abaddon posta netočne odgovore huh.gif
Možeš ako imaš dokaze naravno.
Jsp ne podržava optužbe vezane uz krađu torcheva, ali plaćanje za UT leveling je isto kao i lvl service - usluga za kojuu se plaća fg i koja ako nije plaćena postaje scam.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 28 2008 07:01am
Quote (PalysFort @ Mon, 28 Jul 2008, 14:54)
I opet  Usc_abaddon posta netočne odgovore huh.gif


nije on jedini, ima ih još šta odlično nemaju pojma happy.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 28 2008 07:41am
Quote (nugard @ Mon, Jul 28 2008, 01:01pm)
nije on jedini, ima ih još šta odlično nemaju pojma  happy.gif


ja sam se vec raspitivo o tome pa mi je neko n nasem subforumu reko da im mogu pusit kurac tongue.gif
isto mi lik nije platioi kolko se sjecam..
ja sam prenio sta su meni rekli na nasem subforumu happy.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 28 2008 07:46am
Quote (Usc_abaddon @ Mon, 28 Jul 2008, 15:41)
ja sam se vec raspitivo o tome pa mi je neko n nasem subforumu reko da im mogu pusit kurac tongue.gif
isto mi lik nije platioi kolko se sjecam..
ja sam prenio sta su meni rekli na nasem subforumu happy.gif


To ne čini tvoju tvrdnju manje netočnom nažalost.
Ekipa u glavnom nema volje ni živaca proć sve torure sa dokazima u scammer acusation, ali to ne znači da se ne može.
Manje prostačenja i spama bi ti nekako isto dobro došlo u zadnje vrijeme.
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Jul 30 2008 07:14am
ja sam vidio negdje da je ilegalno radit ut i naplacivat ako nemam trusted tag....jel to tocno il?
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jul 30 2008 10:50am
Quote (t0nc3k @ Wed, Jul 30 2008, 01:14pm)
ja sam vidio negdje da je ilegalno radit ut i naplacivat ako nemam trusted tag....jel to tocno il?


tako je to je tocno i nas mediator na hrv subforumu ocigledno nije dobro upucen u takva pravila takvoga tipa (ovo je editano jer san previse izflejma naseg medija ) biggrin.gif .............. ako nemas trusted tag i scammalo te za ut mozes im popusit kurcinu... ako imas trusted tag ... sumnjan da ces uopce radit ut bez fgs na racunu prije lvlanja

* *
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll