Quote (Legna @ Fri, 25 Jul 2008, 22:37)
Odo ja na more, idem prvo malo na Umag pa kasnije mozda do Zadra... krecem za par min... moro sam se javit

Vracam se za 2-3 tjedna
Pozdrav svima!

Da nebude neki Spam topic, pisite koji su vasi planovi za ljeto

E pa ko te jebe magare

Lako tebi otidjes na more, mene ostavis solo na kvartu, krepat cu od dosade, a kaj je najgore, posto tebe nema doma, nemam di za igrat wow!!!!11
Dao Bog da te dole pojeo morski pas, ili u najmanjem slucaju raza propikne kroz prsa...
Lako tebi frende kad se ima para, dok ja sirotinja camim u Zg-u, za kaznu cu ti ukrast motor (i to vec sutra) i ici loviti lake maloljetnice po gradu, dok ti ovo procitas ak Bog da ja cu se nauzivati^^
Al bili kako bilo, ugodno ljetovanje buraz... ^^