d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Do Viđenja Dragi, Do Viđenja
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 25 2008 03:37pm
Odo ja na more, idem prvo malo na Umag pa kasnije mozda do Zadra... krecem za par min... moro sam se javit biggrin.gif

Vracam se za 2-3 tjedna

Pozdrav svima!

angel.gif

Da nebude neki Spam topic, pisite koji su vasi planovi za ljeto tongue.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 25 2008 03:50pm
gl gl ostajem doma za ljeto kupat se ^^
Member
Posts: 10,279
Joined: Jun 1 2006
Gold: 10,555.00
Jul 25 2008 04:44pm
Quote (Legna @ Fri, 25 Jul 2008, 22:37)
Odo ja na more, idem prvo malo na Umag pa kasnije mozda do Zadra... krecem za par min... moro sam se javit biggrin.gif

Vracam se za 2-3 tjedna

Pozdrav svima!

angel.gif

Da nebude neki Spam topic, pisite koji su vasi planovi za ljeto tongue.gif


Ajd, pa se vidimo..
Dacha
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Jul 25 2008 05:59pm
Quote (Legna @ Fri, 25 Jul 2008, 22:37)
Odo ja na more, idem prvo malo na Umag pa kasnije mozda do Zadra... krecem za par min... moro sam se javit biggrin.gif

Vracam se za 2-3 tjedna

Pozdrav svima!

angel.gif

Da nebude neki Spam topic, pisite koji su vasi planovi za ljeto tongue.gif


E pa ko te jebe magare tongue.gif
Lako tebi otidjes na more, mene ostavis solo na kvartu, krepat cu od dosade, a kaj je najgore, posto tebe nema doma, nemam di za igrat wow!!!!11
Dao Bog da te dole pojeo morski pas, ili u najmanjem slucaju raza propikne kroz prsa...
Lako tebi frende kad se ima para, dok ja sirotinja camim u Zg-u, za kaznu cu ti ukrast motor (i to vec sutra) i ici loviti lake maloljetnice po gradu, dok ti ovo procitas ak Bog da ja cu se nauzivati^^

Al bili kako bilo, ugodno ljetovanje buraz... ^^
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 26 2008 02:35am
Guštaj.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 26 2008 04:07am
uzivaj
meni planovi: uzivam u rijeci smile.gif
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
Jul 26 2008 08:53am
poz
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jul 27 2008 08:04am
Eh, do godisnjeg jos bar 2 tjedna. Bio doduse nes poslovno u Zadru, al nisam imao vremena za neku plazu. I da jesam, vrijeme ionako nije bilo nesto...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 27 2008 08:17am
aj aj to je samo 2-3 tjedna sta biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 28 2008 06:49am
E mogo si prije reć da ideš tamo pa da neki dogovor bacimo. Ja odo na Pag za cca 20-ak dana pa smo baš i pivce mogli nekako na Zrću popit biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll