ovo je ljudina!
kad priznas da imas malu karu!
to je covjek a ne vi sve neki glumci!
citaj kako covjek priznaje da ima mali kurac
: brine se da ga nece cura odjebat zbog malog kurca

SORRY ZA VELICINU SLIKE KAD JE MANJA NE VIDI SE NISTA
http://i34.tinypic.com/5nqhhc.jpg
primjer cemu 90% ljudi služi sub forum.