d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kako Cutat U Photoshop
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jul 22 2008 06:35am
ako netko moze napravit mali guide kako cutt i to iman photoshop cs 3 pa mi malo objasnite molim vas
Hvala!!!
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 22 2008 06:40am
smile.gif smile.gif smile.gif
imas tamo jedan tool (alat) koj izgleda kao kockica...
zove ti se crop
stisni to...
ok
sad imas gore 2 kvadratica... moguce da su ti neki brojevi unutra, to makni ca.... nek ti u kvadraticima gore ne bude nista
i sad oznaci dio koj zelis da ostane na slici..
desni klik stisni crop smile.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 22 2008 06:44am
otvorite topic photoshop i u njemu razglabajte, a ne za svaki kurac novi topic

idući je vjerojatno kako save sliku u photoshopu
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 22 2008 06:47am
Quote (nugard @ Tue, Jul 22 2008, 12:44pm)
otvorite topic photoshop i u njemu razglabajte, a ne za svaki kurac novi topic

idući je vjerojatno kako save sliku u photoshopu


rofl.gif
hellspray ako sta treba pmaj me smile.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 22 2008 06:47am
Crop ce ti samo taj oznaceni dio ostavit.. tj sve ovo okolo (neoznaceno) ce ukloniti...
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jul 22 2008 06:59am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, Jul 22 2008, 12:47pm)
rofl.gif
hellspray ako sta treba pmaj me smile.gif


Aj thx.
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2008 07:04am
ja korstim ''Lasso tool'' za oznacit i onda sa ''Move tool'' prebacim na background
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jul 22 2008 07:17am
a kako da napravim luda slova ako jos neko zna ka sta si ti legna i ti usc.
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 22 2008 07:56am
Quote (Hellspray @ Tue, Jul 22 2008, 02:17pm)
a kako da napravim luda slova ako jos neko zna ka sta si ti legna i ti usc.


trebas skinut neke gg fontove
ovdje imas neke
http://www.dafont.com/

E: Gothic fontovi su uvijek najaci ^^

ovo ti je jsp sekcija o tome, ima nekih nice guidova
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=246

This post was edited by Legna on Jul 22 2008 07:59am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 22 2008 07:58am
Quote (Hellspray @ Tue, Jul 22 2008, 01:17pm)
a kako da napravim luda slova ako jos neko zna ka sta si ti legna i ti usc.


kad napises bilo sta sastrane imas u borderima kao pise ti slovo T i desno od toga tekst koji si napiso
klikni to 2 puta i zajebavaj se malo sa time smile.gif
imas dobrih forica kao drop shadow, outer light i tako...
mozes i namjestit da ti slova budu sarena tako da nijanse prelaze i tako smile.gif
sve u minutu posla smile.gif
objasnim ti na pm javi mi se ako te zanima
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll