Quote (Hellspray @ Tue, Jul 22 2008, 01:17pm)
a kako da napravim luda slova ako jos neko zna ka sta si ti legna i ti usc.
kad napises bilo sta sastrane imas u borderima kao pise ti slovo T i desno od toga tekst koji si napiso
klikni to 2 puta i zajebavaj se malo sa time

imas dobrih forica kao drop shadow, outer light i tako...
mozes i namjestit da ti slova budu sarena tako da nijanse prelaze i tako

sve u minutu posla

objasnim ti na pm javi mi se ako te zanima