d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dts-dragonwtff > Jk_killerrr Jsp
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 20 2008 04:03pm
A nista nemogu virovat da me hrvat isa scammat biggrin.gif
Naravno da nije uspija, al eto nisan se nada tongue.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jul 20 2008 04:18pm
ss or didn't hapend.. tongue.gif
daj linck..

btw mislim da je taj srbin ne rvat.. biggrin.gif

This post was edited by sid_hr on Jul 20 2008 04:19pm
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 20 2008 04:38pm
svasta... i brijem da je bosanac
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2008 02:24am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 20 Jul 2008, 23:03)
A nista nemogu virovat da me hrvat isa scammat biggrin.gif
Naravno da nije uspija, al eto nisan se nada tongue.gif


sta je bilo?
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 21 2008 02:38am
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=482886

a vidis da je joina prije 10 dana ima 25 posts per day
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2008 02:48am
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 21 Jul 2008, 09:38)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=482886

a vidis da je joina prije 10 dana ima 25 posts per day


za sta te proba scammat i kako?
bas me zanima kako je noobara pokusala.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 21 2008 02:50am
A nikako... stavija ja cijenu 30 fg za cta i on reka pm me game i take... (btw ima je 30 fg tocno).. i dosa u gejm prvo s babom i cudi se kako je cta +3 hahahaha (inace cta je 5/6/4) i ja mu reka da dodje s drugim likom, on dosa s palom i ja stavija cta u trade screen i tako je staja par min i kad je vidija da ne dajem izasa je samo iz game
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2008 02:52am
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 21 Jul 2008, 09:50)
A nikako... stavija ja cijenu 30 fg za cta i on reka pm me game i take... (btw ima je 30 fg tocno).. i dosa u gejm prvo s babom i cudi se kako je cta +3 hahahaha (inace cta je 5/6/4)  i ja mu reka da dodje s drugim likom, on dosa s palom i ja stavija cta u trade screen i tako je staja par min i kad je vidija da ne dajem izasa je samo iz game


ha ha ha
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jul 21 2008 03:29am
je je, on je i mene htio scammat
dodje on meni prodas mi hammera na NL za 200 fgs (ja mislim ajde netreba mi), odemo mi u game, on kaze daj mi iteme ja ti posaljem fgs, ja neznam ni koj je njegov acc na jsp, on kaze kao daj mi iteme i ja ti posaljem fgs kao zuri mu se, ja kazem ma nema boga prvo me pmaj da vidim jel ti taj acc uopce postoji, on ode....
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jul 21 2008 04:17am
Amo napravit croatian banlist
ko neki topic di preporucamo s kim se ne tradat smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll