Quote (Hellspray @ Thu, Jul 17 2008, 08:12am)
ja iam 100 ako oces?
hvala hvala .... na kraju najsiromasniji ce ti uvik prvi pomoc rofl ......... ne triba ty

Quote (cingy @ Thu, Jul 17 2008, 07:36am)
opet sa kladio na hrv turska pa izgubio sve
zapravo niko nije tija uzet tursku kad san se kladija..... iima san 7.5 k fgs ... 500 san donira ... i napravija 3 beta sve 3 na finale ( 1k fgs + 3 k fgs + 3 k fgs ) al jebiga retardirani njemci........ me nije mi đava da mira tija san 14 k

Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, Jul 17 2008, 08:46am)
ja nedan jer su mi duzni 1.5k fgs i niko mi vec 4 miseca nije vratija
reci ko tucemo mu kamate ... itd
This post was edited by cppjole on Jul 17 2008 03:19am