Quote (The_Outsider @ Tue, Jul 15 2008, 09:13pm)
Jedna za Jsp-om
http://img231.imageshack.us/img231/8931/imgp2762ly4.jpg
Druga u sobi za probe^^
http://img99.imageshack.us/img99/3900/imgp2885ln3.jpg
p.s. nemoj mi slat fg jer neigram i netrebam

. bilo bi fora kad bi se vise ljudi ovdje ukljucilo u "akciju" ^^
gg ti je majca daj je vamo...