Svi smo mi belci to je bitno xD
E ovako hvala za dobrodoshlicu
Inace ja sam prvo igrao Diablo 2 pa onda Diablo 1 i Diablo I sam igarao proshle godine.I da budem iskren po meni je bolji od diabla 2 kao rpg.I mislim da nije bilo onog glupog Boba Fetta trainera i ostalih slichnih mozda bi i ljudi igrali ga preko neta.Takodje je i dobar horror i dosta je tezi od Diabla 2.Jedini shit je to shto sporo ide avatar.E a najjacha stvar shto moze da se igra sa narezanim cd-om

bez crackova + patchovan.Ne mogu da ga nadjem za svoj PS1 jedino preko e-baya
Shta vam je bolje Diablo I ili Diablo II ,malo je tesko uporediti to ali meni se vise svidja Diablo I zbog atmosfere i to shto magaije trazim preko knjiga
P.S. Nista od donacija cccc
P.S.S. Daj dinar tj kunu.Zivela ti deca.Imaces veliku kucu i lepu zenu.

P.S.S.S. Ajde ja sam "devica" ovde koji je najlakshi nachin do forum golda