d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo I Anyone??? :d
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 127
Joined: Jul 9 2008
Gold: 27.00
Jul 9 2008 09:23am
Jel igra ovde neko Diablo I preko b.neta?Ja sam igrao u jednom trenutku i na Europe realamu nisam nashao ikoga.A danas na US west bili su puni serveri na kojima su igrali Meksikanci neki.Inace sam pitao lika koliko dugo igra diablo 1 on mi je odgovorio: "Igram vec 10 godina svaki dan posle posla oko 5 sati"
Ja sam ga pitao da li igra Diablo II i da li je chuo da je to izaslo i da ima vec par godina.Na to on mi odgovara: "Da chuo sam za diablo II ali nemam vremena za to josh".Inace moze jako lako da se hackuje.

P.S. Inache ja sam nov i na Diablu II non ladderu i na ovom forumu. Danas me je nashao neki lik iz Hrvatkse dok sam igrao diablo II i rekao mi je da se uchlanim
P.S.S. Nadam se da nikome ne smeta to shto sam iz Srbije i nisam neki nacionalista
P.S.S.S. Sada shto sam okachio ovu i probudio neke vase stare snove kako ste davne 1996 proveli mnoge noci igrajuci Diablo I,jel moze neka donacija treba mi za paladina tongue.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2008 10:44am
Quote (Rerna63 @ Wed, Jul 9 2008, 04:23pm)
Jel igra ovde neko Diablo I preko b.neta?Ja sam igrao u jednom trenutku i na Europe realamu nisam nashao ikoga.A danas na US west bili su puni serveri na kojima su igrali Meksikanci neki.Inace sam pitao lika koliko dugo igra diablo 1 on mi je odgovorio: "Igram vec 10 godina svaki dan posle posla oko 5 sati"
Ja sam ga pitao da li igra Diablo II i da li je chuo da je to izaslo i da ima vec par godina.Na to on mi odgovara: "Da chuo sam za diablo II ali nemam vremena za to josh".Inace moze jako lako da se hackuje.

P.S. Inache ja sam nov i na Diablu II non ladderu i na ovom forumu. Danas me je nashao neki lik iz Hrvatkse dok sam igrao diablo II i rekao mi je da se uchlanim
P.S.S. Nadam se da nikome ne smeta to shto sam iz Srbije i nisam neki nacionalista
P.S.S.S. Sada shto sam okachio ovu i probudio neke vase stare snove kako ste davne 1996 proveli mnoge noci igrajuci Diablo I,jel moze neka donacija treba mi za paladina tongue.gif


igrali su ti neki tu sad nedavno diablo 1, al mislim da su prestali radi ladder reseta il neceg dunno

btw dobrodoso wink.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 9 2008 10:45am
Quote (Legna @ Wed, 9 Jul 2008, 17:44)
dobrodošao


Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jul 9 2008 11:13am
edi je gay! biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jul 9 2008 11:26am
Quote (waYOke @ Wed, 9 Jul 2008, 18:13)
edi je gay! biggrin.gif


to je sad u modi.
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Jul 9 2008 12:20pm
Quote (eddy_hc @ Wed, 9 Jul 2008, 18:26)
to je sad u modi.

znam...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 9 2008 12:21pm
Dobrodosao tongue.gif

Igram ti ja Diablo 1.. ali nn hacks..
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jul 9 2008 12:44pm
Quote (waYOke @ Wed, 9 Jul 2008, 20:20)
znam...


a ko je reko da ne znas?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 9 2008 01:25pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Jul 9 2008, 06:21pm)
Dobrodosao tongue.gif

Igram ti ja Diablo 1.. ali nn hacks..


isto ovdje....
rijetko ja to upalim
ali bez hakova, dupanih stvari itd.
dobrodoso...
donacija... nemoze smile.gif
snadji se kao i svi mi...
ma nema vezei da si marsovac vidit ces da smo mi tu svi ok i nismo neki rasisti i nacionalisti...
(bar kolko ja znam) xD
Member
Posts: 127
Joined: Jul 9 2008
Gold: 27.00
Jul 9 2008 01:38pm
Svi smo mi belci to je bitno xD
E ovako hvala za dobrodoshlicu
Inace ja sam prvo igrao Diablo 2 pa onda Diablo 1 i Diablo I sam igarao proshle godine.I da budem iskren po meni je bolji od diabla 2 kao rpg.I mislim da nije bilo onog glupog Boba Fetta trainera i ostalih slichnih mozda bi i ljudi igrali ga preko neta.Takodje je i dobar horror i dosta je tezi od Diabla 2.Jedini shit je to shto sporo ide avatar.E a najjacha stvar shto moze da se igra sa narezanim cd-om biggrin.gif bez crackova + patchovan.Ne mogu da ga nadjem za svoj PS1 jedino preko e-baya
Shta vam je bolje Diablo I ili Diablo II ,malo je tesko uporediti to ali meni se vise svidja Diablo I zbog atmosfere i to shto magaije trazim preko knjiga




P.S. Nista od donacija cccc
P.S.S. Daj dinar tj kunu.Zivela ti deca.Imaces veliku kucu i lepu zenu. biggrin.gif
P.S.S.S. Ajde ja sam "devica" ovde koji je najlakshi nachin do forum golda
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll