Quote (Kacavida @ Tue, Jul 1 2008, 12:44pm)
mene jedino brine sta nema sanse da d3 bude free online play kao d2, sigurno ce se placat mjesecno a to mi se ne svidja ni malo...
a sto se tice fg ili ne, sve na kraju ovisi o tome kako zelis igrat igru... neki igraju (rijetki doduse) bez da uopce trejdaju i u igri a kamoli ovdje.-..
opcenito, da je moguce samim igranjem u ovoj igri u razumnom vremenu dobit griffon ili hr ili nesto slicno... svi ovi sajtovi ne bi postojali.
bice ti free 100% jer to nije mmorpg te time ti nemoras placat server, b-net je dzabe