Quote (Legna @ Tue, 1 Jul 2008, 01:13)
ima ko kakvih metoda kak lakse zaspat? bez sanvala ofc...
imam ja.
popiješ toliko svog omiljenog nektara ili kako ga rijetki zovu, alkohol, da ti se taman lipo prispava...
onda se zavališ na udoban kauč i buljiš u omiljenu seriju, film toliko dugo dok ti odjednom nije jutro.
malo boli glava, ne diže ti se baš, mrziš sve oko sebe itd, al hej! spavao si bez dizanja za pišanje ili bilo kakvo dizanje kojeg se ne sjećaš.
novi je dan, nektar se hladi i sve je ok. okus govana u ustima izribaš sa pastom za zube par puta i spreman si za novi dan. bolje je ako nije radni.
šta sam ono tija reć...?