Quote (Seraphiel @ Sun, 22 Jun 2008, 20:45)
SLAVA RUSIJI! SLAV POWER
http://i25.tinypic.com/2wbw0ar.jpg
http://i26.tinypic.com/9k1kdz.jpg
koju pičku materinu ti radiš ovdje na hrvatskom forumu, gubi se na neki srpski forum ako postoji i nosi to govno sa slike sa sobom.
jebali ti karađić i mladić mater u šupak smrade jedan, kako te nije sram se vamo pojavit.
btw, rusi igraju najljepše, slažem se.
This post was edited by nesius on Jun 22 2008 04:48pm