hehehe, kad je završio prošli ladder ja ljepo to izbrisao
najprije dao onom zuboi full lite soso kao njemu za nl,
i taj opet žica... i odlučio fino izbrisat i ostale likove,
i nikad nisam prežalio šta sam dao tome tu lite soso eq,
od sad pa u buduče kad završi ladder samo brišem pa ponovo