Quote (Razakel @ Fri, Jun 13 2008, 04:43pm)
Pozdrav svim legendama d2 i šire

šta je traks kaš proc godinu?

igran kanter strajk lol
sid_hr pun fg ka i uvik..
pozz usc_abaddon

kako ide u tebe?
mene se ne sjecas po ovom acc nego ces me se prije sjecat po:
m4tej, m4tej2, m4t3j i g4nd.. to su mi onako poznatiji stari accs od pred 5-6 godina