Quote (PalysFort @ Fri, Jun 13 2008, 10:41am)
Ne vjerujem da će Bilić ponovit istu pizdariju kao Ćiro protiv Portugala.
Treba možda nekog odmorit, ali ne igrat sa drugom postavom nikako.
Barem 4 : 1

ma ne cijelu postavu...
npr modrica odmorit, rakitica, srnu, kovaca i te igrace koji su se trudili...
a nek stavi Kranjcara, Petrica i te glavonje koji su pretrcali 100 metara...
(kranjcar kao pretrco 10.9km jucer)

ma ofc