Quote (FrozenSc @ Fri, 13 Jun 2008, 21:26)
Ljepa igra, svaka vam čast. I wish all the best to Croatia, even if we are angry on each other.
I mi želimo slovencima da što prije dovrše autoceste do Hrvatske, ukinu vinjete i prekinu sa ekspanzionističkom politikom, pa da više ne budemo angry on each other.
This post was edited by nugard on Jun 13 2008 01:35pm