d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Rvacka!!!
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jun 12 2008 09:28am
Moro sam biga!!
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2008 10:06am
oj kralju
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 12 2008 05:20pm
Quote (ivangozu @ Thu, 12 Jun 2008, 17:06)
oj kralju


Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jun 12 2008 07:11pm
Zovi samo zovi svi ce sokolovi ........................
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 13 2008 02:52am
Quote (cppjole @ Fri, Jun 13 2008, 01:11am)
Zovi samo zovi svi ce sokolovi ........................


za te zivot dati!!
svaka cast za fg care =)
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 13 2008 05:56am
u jebemti kolko je fgs zaradio, ajde podjeli nama, imas ionak previse biggrin.gif
GJ
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jun 13 2008 09:07am
Ja bio jucer u Klagenfurtu. Kao gost Lufthanse, odveli me prije utakmice u njihov centar. Samler, Beckenbauer i ostali glavonje puni sebe i uvjereni u pobjedu. Bio i Soldo. Nas par u kockicama a ostalo sve njihovi dresovi.
He, he, a posli utakmice u tom istom centru mozes mislit. Ja im objasnjavao da se vidi da napreduju jer je prije bilo 3:0 i da ako se nastave popravljati da mogu za par godina doci do nerjesenog. Popizdili.

I nece im bit lako s Austrijancima.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2008 09:47am
Quote (Dalmos @ Fri, 13 Jun 2008, 16:07)
Ja bio jucer u Klagenfurtu. Kao gost Lufthanse, odveli me prije utakmice u njihov centar. Samler, Beckenbauer i ostali glavonje puni sebe i uvjereni u pobjedu. Bio i Soldo. Nas par u kockicama a ostalo sve njihovi dresovi.
He, he, a posli utakmice u tom istom centru mozes mislit. Ja im objasnjavao da se vidi da napreduju jer je prije bilo 3:0 i da ako se nastave popravljati da mogu za par godina doci do nerjesenog. Popizdili.

I nece im bit lako s Austrijancima.


ha ha.koi si ti luđak.
nebi se ja čudija da izgube od austrijanaca.
oni su sad ludi totalno.
a ovaj kaštelanin zna nešto,đava ga odnio biggrin.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 13 2008 05:34pm
Quote (Dalmos @ Fri, 13 Jun 2008, 16:07)
Ja bio jucer u Klagenfurtu. Kao gost Lufthanse, odveli me prije utakmice u njihov centar. Samler, Beckenbauer i ostali glavonje puni sebe i uvjereni u pobjedu. Bio i Soldo. Nas par u kockicama a ostalo sve njihovi dresovi.
He, he, a posli utakmice u tom istom centru mozes mislit. Ja im objasnjavao da se vidi da napreduju jer je prije bilo 3:0 i da ako se nastave popravljati da mogu za par godina doci do nerjesenog. Popizdili.

I nece im bit lako s Austrijancima.


gosu
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 13 2008 11:51pm
Quote (Dalmos @ Fri, 13 Jun 2008, 17:07)
Ja im objasnjavao da se vidi da napreduju jer je prije bilo 3:0 i da ako se nastave popravljati da mogu za par godina doci do nerjesenog. Popizdili.



Svaka čast care biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll