Quote (Dalmos @ Fri, 13 Jun 2008, 16:07)
Ja bio jucer u Klagenfurtu. Kao gost Lufthanse, odveli me prije utakmice u njihov centar. Samler, Beckenbauer i ostali glavonje puni sebe i uvjereni u pobjedu. Bio i Soldo. Nas par u kockicama a ostalo sve njihovi dresovi.
He, he, a posli utakmice u tom istom centru mozes mislit. Ja im objasnjavao da se vidi da napreduju jer je prije bilo 3:0 i da ako se nastave popravljati da mogu za par godina doci do nerjesenog. Popizdili.
I nece im bit lako s Austrijancima.
ha ha.koi si ti luđak.
nebi se ja čudija da izgube od austrijanaca.
oni su sad ludi totalno.
a ovaj kaštelanin zna nešto,đava ga odnio