Quote (nugard @ Tue, 10 Jun 2008, 10:21)
On bi tebe podsijetia da je tada Hrvatska imala livo krilo i napadača su zajedno igrali u Real Madrida i da su Nijemci igrali sa 10 igrača.
Lol ti si Nijemac ?
Trebala je i Austrija igrat sa 10 igrača pa nije, uostalom - nije bilo zasluženo to sa 10 igrača?
Sad imamo desno krilo koje ne treba napadača - zna i sam zabit