d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Austria - Croatia 0 : 1 > Peri Deri
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jun 9 2008 03:18am
Bravo Luka na golu iz penala nije ti bilo lako vidilo se na faci smile.gif ... Oliću skidan ti kapu dosada san mislija uvik da si smece al si pokaza da imas Hrvatsko srce.... Peticu razocara si me nisi trca nista a i Budan je bija u crnjaku 2-3 lipe kontre Olica nije ispratija da je moglo je bit i vise... Sve u svemu losa predstava nasih al glavno da su 3 boda tu ... da Bog da potrosim ove sugave fgs na bold / crvene topice do kraja ... Uvjeren sam mi smo Europski prvaci ove godine smile.gif

/discuss


Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 9 2008 03:22am
Da, slazem se s tim sto si reka, samo mi za tog olica trci ka majmun i trudi se , a ka bez glave... cudi me sto nije umra posli utakmice stvarno jer lud bija tongue.gif
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Jun 9 2008 03:45am
Loša igra naših, jest da je sudac bio kuja ali drugo poluvrijeme katastrofa - čista sreća da nismo primili gol.

Al gz 3 boda ofc

This post was edited by rageofaeon on Jun 9 2008 03:46am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Jun 9 2008 04:10am
Quote (cppjole @ Mon, Jun 9 2008, 09:18am)
Bravo Luka na golu iz penala nije ti bilo lako vidilo se na faci smile.gif ... Oliću skidan ti kapu dosada san mislija uvik da si smece al si pokaza da imas Hrvatsko srce.... Peticu razocara si me nisi trca nista a i Budan je bija u crnjaku 2-3 lipe kontre Olica nije ispratija da je moglo je bit i vise... Sve u svemu losa predstava nasih al glavno da su 3 boda tu ... da Bog da potrosim ove sugave fgs na bold / crvene topice do kraja ... Uvjeren sam mi smo Europski prvaci ove godine smile.gif

/discuss


Slažem se ofc samo me nasekirao sudac kaj nije sudio prekršaj na oliću 2 put kaj nije dao crveni karton
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 9 2008 04:15am
Točno sve - nemam baš neš pametno dodat osim: cpjole - dabogda trošio fg na red/ bold do finala biggrin.gif
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 9 Jun 2008, 12:23)
Da i bilo bi dobro da svaki ovaj bold drzimo gori na vrhu, tj. skupljamo ih ako budu dobri rezultati smile.gif


izvedivo ako se doda jedan normalan post (spam free wink.gif ) kod sljedeće utakmice biggrin.gif


This post was edited by PalysFort on Jun 9 2008 04:34am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 9 2008 04:23am
Da i bilo bi dobro da svaki ovaj bold drzimo gori na vrhu, tj. skupljamo ih ako budu dobri rezultati smile.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jun 9 2008 04:52am
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Jun 9 2008, 10:23am)
Da i bilo bi dobro da svaki ovaj bold drzimo gori na vrhu, tj. skupljamo ih ako budu dobri rezultati smile.gif


yYy mr.raks biggrin.gif



Quote (PalysFort @ Mon, Jun 9 2008, 10:15am)
Točno sve - nemam baš neš pametno dodat osim: cpjole - dabogda trošio fg na red/ bold do finala biggrin.gif


izvedivo ako se doda jedan normalan post (spam free wink.gif ) kod sljedeće utakmice biggrin.gif


dabog da smile.gif budemo li europski prvaci ( a uvjeren sam da ocemo ) sve ide u boldiranje biggrin.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jun 9 2008 05:23am
a joj zaboravija san spomenit jos nekoga - Pletikosa - Bravo Splitska hobotnice biggrin.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jun 9 2008 05:39am
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 9 Jun 2008, 12:23)
Da i bilo bi dobro da svaki ovaj bold drzimo gori na vrhu, tj. skupljamo ih ako budu dobri rezultati smile.gif


ofc... to mi životni cilj da skupim sve bold/color/italic/debilic postove na VRH!! tongue.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 9 2008 05:49am
slazem se....
btw nemoras torist na bold..
doniraj meni pa ce bit vise sretnih =) =) =)
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll