Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Jun 9 2008, 10:23am)
Da i bilo bi dobro da svaki ovaj bold drzimo gori na vrhu, tj. skupljamo ih ako budu dobri rezultati

yYy mr.raks

Quote (PalysFort @ Mon, Jun 9 2008, 10:15am)
Točno sve - nemam baš neš pametno dodat osim: cpjole - dabogda trošio fg na red/ bold do finala

izvedivo ako se doda jedan normalan post (spam free

) kod sljedeće utakmice

dabog da

budemo li europski prvaci ( a uvjeren sam da ocemo ) sve ide u boldiranje