d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Napokon Je Počelo > Euro Ofc.
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2008 09:44am
ima li ko kakve prognoze?
po meni će francuska bit prvak osim ako na nas ne nalete biggrin.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 7 2008 11:19am
Hrvatska ce pobjedit . . .
Pobjednicki gol ce zabiti R.Kovac i njegov brat takodjer tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 7 2008 12:26pm
Quote (Patrickk @ Sat, 7 Jun 2008, 19:19)
Hrvatska ce pobjedit . . .
Pobjednicki gol ce zabiti R.Kovac i njegov brat takodjer tongue.gif


Dobra fora wink.gif
Ali imamo već topic za Euro pa bi se mogli njega držat :
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18594963&f=46&st=20#entry107337214
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jun 7 2008 01:39pm
Quote (PalysFort @ Sat, Jun 7 2008, 06:26pm)
Dobra fora wink.gif
Ali imamo već topic za Euro pa bi se mogli njega držat :
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18594963&f=46&st=20#entry107337214


eto imas moj pos tamo tongue.gif
a sad imas i vamo
>:)
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 7 2008 02:22pm
ja mislim da ce onu skupinu proc rumunjska i da ce osvojit europsko...
tongue.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2008 05:26pm
Quote (PalysFort @ Sat, 7 Jun 2008, 19:26)
Dobra fora wink.gif
Ali imamo već topic za Euro pa bi se mogli njega držat :
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18594963&f=46&st=20#entry107337214


onda slobodno reportaj i zatvorite ovaj.
Go Back To Hrvatski Topic List
Add Reply New Topic New Poll