Quote (waYOke @ Sat, 7 Jun 2008, 01:26)
evo mene doma~ strgan ko deva~~ trebam jos cuge jedem kruh i trazim punjac od mobaa~ dice s bolje!
evo i mene doma, strgan ka jato deva, imam dovoljno pive i tarem kikiriki, ne tražim ništa, gledam stargate sg-1 10ta sezona, di ćeš bolje!