d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Amo Ljudi Test Vase Osobnosti > A Procitajte
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,080
Joined: May 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 4 2008 09:23am
Kako se zove nas dragi mediator PalysFort ili Lacy. PM me ime i prezime i dobijete nesto posebno
Member
Posts: 1,080
Joined: May 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 4 2008 12:58pm
Quote (YasiNaKitu3 @ Wed, Jun 4 2008, 03:23pm)
Kako se zove nas dragi mediator PalysFort ili Lacy. PM me ime i prezime i dobijete nesto posebno


ffs nitko nezna kako se lacy zove i preziva. ljudi sram i stid vas moze bit.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 5 2008 02:19am
kako bi ko to mogo znat?
sta kad si ga vidio prvi put si ga pito: e momak odkud si, god, ime, prezime??
rofl..
ja neznam ni imena od pola ovih sta igram... u svom razredu znam 10 ljudi kako se zove a ostalih 20 ni ne pozdravih kad ih vidimu gradu -.-
sta ce mi cie ime tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 5 2008 03:22am
Zizi ne zajebevaj se po forumu.
Go Back To Hrvatski Topic List
Closed New Topic New Poll