Quote (YasiNaKitu3 @ Wed, 4 Jun 2008, 21:19)
hmm pa igras u single playeru jer u multi svatko dobija zasebno exp... a uniq iteme nemos saveat. ja sam to igrao na playstationu

Nije tako na PC-u.
Nes igra na multy, nema q, jebali te q, i na single nemas nego normal tezinu koliko se ja sican