d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo 1
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 2 2008 03:05pm
Igra to ko ovdi ? Mislim ne sad, al inace da mu je draga igra pa da se baci stagod od toga..
Bez hackova ofc



This post was edited by Rakshasas(KD) on Jun 2 2008 03:10pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jun 2 2008 03:40pm
haha sičan se ovog skeleton kinga
nemogu se sad siti šta je on ono baca...
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2008 03:43pm
Igro i ja to davno... ma jebeno je to... racunaj me za, ak cete zaigrat biggrin.gif

btw onaj butcher je evergreen...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 2 2008 03:44pm
Ma ja cak jos imam i likove sve , evo ima bice 10 godina lol hahaha

This post was edited by Rakshasas(KD) on Jun 2 2008 03:44pm
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Jun 2 2008 04:19pm
Ja sam igrao to masu na PS1, inače imam i PC verziju
Htio sam igrat al eto, ipak mi se nije dalo
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jun 2 2008 04:32pm
davno sam proso singleplayer i hellfire ( exp)

ali sam probao prije pol godine igrat na battlenetu

e to je atmosfera

totalno sve mracno, channeli zjake prazni, na Usa channel troje ljudi sa dobrodoslicom i podjelili mi sve neke jebene stvari smile.gif

a najbolje je kad igras moras pazit kog udaras jer mozes svog lupit i ubis i ispadnu svi itemi smile.gif

ma diablo1 > diablo2 smile.gif

This post was edited by The_Outsider on Jun 2 2008 04:33pm
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Jun 2 2008 06:23pm
Quote (The_Outsider @ Tue, 3 Jun 2008, 00:32)
ali sam probao prije pol godine igrat na battlenetu

Što nije d1 bnet ukinut?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 3 2008 02:14am
Quote (rageofaeon @ Tue, Jun 3 2008, 12:23am)
Što nije d1 bnet ukinut?


kolko ja znam ne...
najjaca scena mi je bila kad sam ja u 3 ujutro skuzio neka 2 brazilca i oni mulaju.... (nevide me)
ja pokupio neki bolesni armor i neke cizme u kojima valjda letis...
1. brazilac mi jebe mater
2. brazilac ga smiruje jer kao nece dobit iteme nazad
kazu mi ako im vratim iteme da ce mi ih zdupat iste takve za mene po par svakih.... icon_pointr.gif ja ne vjerujem i reko im da cu im vratit iteme ako me ulove (bilo mi dosadno, na btnetu cijelom 5 ljudi bokte)
ja s ovim cizmama letim ko djukela icon_pointr.gif lovili su me do 6 i po ujutro dok nisu odustali.... i kao idu oni ca i jedan lik vec otiso iz igre...
ja reko ovom drugom kao W8W8W8.... here ya are... i vratim mu iteme icon_pointr.gif 6:30 ujutro happy.gif
i lik baci javelin armor potion i dupa i isto sa cizmama i ode ca =) icon_pointr.gif car kojem se klanjam i danas

Quote
Igro i ja to davno... ma jebeno je to... racunaj me za, ak cete zaigrat biggrin.gif

btw onaj butcher je evergreen...

i mene... cemo igrat na ljeto ili kada?
ja bi isto igra mislim da ga imam doma jos negdje....
butcher jebo oca svog....
kako ubit butchera? moras trcat i zaglavit ga na one stepenice... onda ga strijelama izdaleka =)
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 3 2008 02:42am
nema cizama u d1, ni javelina
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 3 2008 03:03am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Jun 3 2008, 08:42am)
nema cizama u d1, ni javelina


a bice je bio onda armor s kojim sam letio...
nema javelina??? a s cim se dupa onda molim te? tongue.gif
javelin ili spear (koplje je icon_pointr.gif isti kurac) potion (sad neznam jel mana ili hp davno je to bilo) item i pretrci preko...

najveci lame u igri mi je bio kad sam to igro kad sam bio mali i nisam znao engleski... onda krenes s novim charom ides kupit ensto kod onog debelog konja tamo a samo slova su ti...
nema ti slike od itema pa bi ja trazio mac a kupio armor i takva sranja... to me nervira...
i jebe me u glavu sta moram trcat mjesec dana do one vjestice na drugom kraju grada -.-
akara #2
Go Back To Hrvatski Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll